پايگاه اطلاع رساني خوشنويسي ايران: آموزش خط ريز تحريري از طريق اينترنت و در هر نقطه از جهان
دوشنبه، 19 دی 1390 - 07:41     کد خبر: 109

هنر جويان در هر رده سني قادر هستند تا از اين روش بهره مند گردند و تنها با اجرا كردن انيميشنهاي اختصاصي كه بر روي خط خودشان ساخته شده است دربالاترين سطح ديداري آموزش ببينند كه نيازي به صرف وقت و هزينه هاي گزاف تردد و خستگي هاي ناشي از آنها نيست.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خوشنويسي ايران ،آرش متين نژاد موفق شد پس از سالها تلاش ، با استفاده از فناوري پيشرفته و در فضاي آموزش مجازي به بالا ترين كيفيت آموزش بصري دست يابد و از اين پس كليه علاقمندان به خط زيباي شكسته تحريري ميتوانند با اين روش كه مدل نويني از آموزش الكترونيكي محسوب ميشود، به يادگيري پرداخته با سريع ترين شكل ممكن پيشرفت نمايند.
هنر جويان  در هر رده سني قادر هستند تا از اين روش بهره مند گردند و تنها با اجرا كردن انيميشنهاي اختصاصي كه بر روي خط خودشان ساخته شده است  دربالاترين سطح ديداري آموزش ببينند  كه نيازي به صرف وقت و هزينه هاي گزاف تردد و خستگي هاي ناشي از آنها نيست.
وي با طراحي و ابداع اين مدل از آموزش به دليل استفاده از فناوري رايانه ،بزرگنمائي چند برابرو طراحي بسيار دقيق آموزشي و متحرك سازي ،به كارآمدي بسيار بالاتري نسبت به روشهاي معمول و حضوري دست يافته است.
در اين روش همانند روشهاي معمول هنر جويان سرمشق خود را از طريق اينترنت دريافت نموده و پس از يك هفته تمرين، مشق خود را اسكن نموده و ارسال مينمايند. در همان روز سر مشق جديد خود را دريافت و پس از چند ساعت ايرادات و راهنمايي هاي لازم را در انيميشن هايي كه بر روي خط هنرجو ساخته ميشود دريافت خواهد كرد.

 دريافت نمونه انيميشنها

روش آموزش


براي دريافت اطلاعات بيشتر به سايت متين نژاد مراجعه كنيد:
http://www.kelkeshiva.com/
شماره هاي تماس:
02177188109
02177807398
09126387754
09196453053


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها